PLATFORMA DO OBSŁUGI KLIENTÓW

WYKONAWSTWO

WYPOŻYCZALNIA

BIURO PROJEKTOWE

O NAS

Firma istnieje od 1995 roku. Od tego czasu, dzięki konsekwencji i strategii polegającej na inwestowaniu w rozwój, firma ELMIX stała się jednym z większych tego typu przedsiębiorstw z polskim kapitałem na terenie Podkarpacia.

Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektroinstalacyjnych w obrocie hurtowym, detalicznym, a także kompleksowym zaopatrzeniem instytucji państwowych oraz firm. W ciągu kilku miesięcy wprowadzony został nowoczesny system informatyczny B2B, który łączy oddziały ELMIX oraz umożliwia integrację z dostawcami i klientami. Od dokonywanych w hurtowni zakupów udzielane są bardzo korzystne rabaty. Istnieje możliwość realizowania płatności w dogodnych terminach, uzgadnianych z klientami. Przy udziale dostawców realizowane są wyjątkowe akcje promocyjne na rozmaite towary z oferty hurtowni.

Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektroinstalacyjnych w obrocie hurtowym, detalicznym, a także kompleksowym zaopatrzeniem instytucji państwowych oraz firm. W ciągu kilku miesięcy wprowadzony został nowoczesny system informatyczny B2B, który łączy oddziały ELMIX oraz umożliwia integrację z dostawcami i klientami. Od dokonywanych w hurtowni zakupów udzielane są bardzo korzystne rabaty. Istnieje możliwość realizowania płatności w dogodnych terminach, uzgadnianych z klientami. Przy udziale dostawców realizowane są wyjątkowe akcje promocyjne na rozmaite towary z oferty hurtowni.

1995
2003
2006
2009
2010
2015
2017
2021
0
Lat doświadczenia

Ponad

0
Przyłączy energetycznych do sieci rocznie

Ponad

0
Dostępnych produktów w naszych hurtowniach

Nasi Partnerzy

Logo poziome Grupa EL-SIGMA

Referencje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej